KOMPLEKSOWE PROJEKTY I ARANŻACJA WNĘTRZ MIESZKAŃ, APARTAMENTÓW, DOMÓW, BIUR, POMIESZCZEŃ KOMERCYJNYCH
 
 
Kompleksowy projekt pokoju kuchennego lub mebli kuchennych + produkcja.
SKLEP ARTECCO

Wariant I: Projekt pokoju kuchennego - projekt układu funkcjonalnego, kompleksowy dobór wszystkich elementów wykończenia (kolorystyka scian, podłóg, fliz, mebli dodatkowych, elementów dekoracyjnych) oraz mebli kuchennych z wyposażeniem, wizualizacja 3D oraz projekt techniczny z kosztorysem.

Koszt projektu: ustalany indywidualnie.

Wariant II: Projekt i produkcja mebli kuchennych - pomiar kuchni, układ funkcjonalny mebli, dobór kolorystyki i rodzaju frontów, dwa projekty kuchni w formacie 3D,i kosztorys.

Koszt projektu: 150 pln brutto odliczany przy umowie.

 

Od czego zacząć: Krok pierwszy - wstępne spotkanie.

To kontakt z naszym przedstawicielem ( kom. 604 553 104) w celu umówienia spotkania z projektantem. Podczas spotkania nasz projektant pozna Państwa oczekiwania co do projektu, stylu i wykonania mebli kuchennych. Spotkanie najlepiej umówić w mieszkaniu w którym będzie projektowana kuchnia.

Krok drugi - pomiar i projekt.

Po uzgodnieniu zakresu współpracy, nasz projektant dokona pomiaru pomieszczenia w celu przygotowania 2 propozycji aranżacji mebli kuchennych, które przedstawi na drugim spotkaniu do omówienia i ewentualnej korekty.

Krok trzeci - umowa.

Po uzgodnieniu szczegółów projektu, podpisujemy umowę na produkcję i montaż mebli kuchennych oraz jeśli uzgodniono, zakup sprzętu AGD.

Krok czwarty - montaż, zakończenie usługi.

W uzgodnionym terminie montujemy meble kuchenne, sprzęt AGD.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W celu umówienia spotkania z projektantem prosimy o kontakt na nr:

kom. 604 553 104

 

 
Dodatkowe usługi i produkty w ofercie projektów pokoi kuchennych:
 

Oferta blatów kompozytowych Staron, Kerrock, Corian, Hi-Macs.

Posiadamy pełna paletę barw blatów kompozytowych trzech wiodących marek. Kolory dobieramy z oryginalnych próbników. Wykonujemy pomiar i projekt blatu do zmontowanych szafek kuchennych. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zamów projekt i kosztorys

kom. 604 553 104

 

Oferta armatury do kuchni uznanych firm.

Oferujemy Klientom korzystającym z naszych usług projektowych możliwośc zakupu armatury kuchennej znanych firm ( między innymi: Deante, Hansgrohe ) z dodatkowym rabatem od cen detalicznych.

KONSULTACJE

z projektantem - w zakresie projektu, aranżacji, wystroju. Więcej >>>

 
Map | Polityka prywatnosci oraz zasady użytkowania | Kontakt | Współpraca z Artecco

Kraków (C) 2007 Artecco.pl

aranżacja, architektura i wystrój wnetrz domów, mieszkań, apartamentów, projekty, aranżacja i wystrój kuchni, pokoi, sypialni, apartamentów, sklepów, hoteli, biur