KOMPLEKSOWE PROJEKTY I ARANŻACJA WNĘTRZ MIESZKAŃ, APARTAMENTÓW, DOMÓW, BIUR, POMIESZCZEŃ KOMERCYJNYCH
 
 
Misją naszej firmy jest realizacja wnętrz z "duszą i charakterem"...
SKLEP ARTECCO

... tak aby przebywanie w nich łączyło wygodę z estetyką i niepowtarzalnym klimatem. Cały proces tworzenia wnętrz zorganizowany jest w celu jak największej wygody naszych klientów.

Pierwszy etap rozpoczyna się po otrzymaniu od Państwa mail'a lub telefonu. W dogodnym  czasie i miejscu następuje pierwsze spotkanie, na którym przedstawiają Państwo swoje potrzeby i preferencje co do wnętrza, które ma być zaprojektowane. Na tym etapie ustalamy przewidywany zakres prac objętych naszym projektem. Otrzymane od Państwa plany budynku/mieszkania uzupełniamy nasza wizytą w nim aby poznać szczegóły miejsca, które będziemy projektowali. Kolejnym etapem jest przygotowanie przez nas wstępnej wyceny projektu oraz szczegółowego zakresu wykonywanych prac. W momencie uzyskania Państwa akceptacji, zostaje podpisana umowa.

Zespół naszych projektantów rozpoczyna prace nad pierwszym koncepcjami dotyczącymi:

  • układu funkcjonalnego przestrzeni mieszkalnej,
  • stylu i kolorystyki,
  • wstępnego doboru mebli i pozostałego wyposażenia.

Po akceptacji przedstawionych propozycji, kolejne spotkania pozwalają kształtować wnętrze tak aby jak najbardziej odpowiadało cechom Państwa charakteru i potrzebom.

Nasi specjaliści przedstawią także propozycje wyposażenia, mebli oraz innych dodatków, które będą wypełnieniem przestrzeni zgodnie z  zaprojektowanym stylem danego wnętrza. Wszystkie rozwiązania są przedstawiane w postaci rzutów, wizualizacji (3D) oraz rysunków.

Po akceptacji ostatecznej koncepcji projektu, wykonujemy dokumentację techniczną pozwalająca na wykonanie wszystkich instalacji i detali architektonicznych. Sprawujemy nadzór autorski nad wykonawcami, tak aby efekt końcowy zgodny był z założeniami projektowymi.

Oferujemy także wspólne wizyty w salonach sprzedaży pozwalające na dobór wszelkich rodzajów mebli oraz innego wyposażenia.

 

 

OD KONCEPCJI

DO REALIZACJI

ARTECCO - Profesjonalna aranżacja i wystrój wnętrz.
 
Map | Polityka prywatnosci oraz zasady użytkowania | Kontakt | Współpraca z Artecco

Kraków (C) 2007 Artecco.pl

aranżacja, architektura i wystrój wnetrz domów, mieszkań, apartamentów, projekty, aranżacja i wystrój kuchni, pokoi, sypialni, apartamentów, sklepów, hoteli, biur